Idemo na debatni turnir!

Idemo na debatni turnir!

Ovog vikenda, 18. i 19.studenog, održava se NEWB Open turnir za početnike na koji se prijavila i jedna naša ekipa.  Turnir se održava u X.gimnaziji.

Nakon mnogo priprema, ekipa u kojoj su samo djevojke odlučila je okušati svoju sreću i pokazati svo svoje znanje ovog vikenda. Prijavljena ekipa DKGVG uključuje Anu Jović, Gabrijelu Evu Barišić te Teu Nevistić. Teza na koju će debatirati s ostalim početnicima je

„Ovaj dom smatra da je snažna diktatura bolja od slabe demokracije“.

Pripreme su počele već prije nekoliko tjedana i još uvijek nisu gotove. Ani Jović ovo je već 3. tunir, a Gabrijela i Eva će se po prvi puta okušati u debatiranju. Detaljne informacije o turniru možete pronaći OVDJE.

Želimo svu sreću našim debatanticama, a nadamo se da im i vi držite fige!

 

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *